Zpět do obchodu

Registrace

Bananalama XL Treewear set

Nejuniverzálnější slackline set z nabídky, v delší verzi XL. Vhodný pro mírně pokročilé a zkušené. Střední šířka popruhu 3,5 cm je skvělou volbou pro chůzi, triky i cvičení. Opravdový allrounder mezi slackline sety. 

2 999 Kč
20224 BANANALAMA XL PRODUCT IMAGE (4)
Akce Tip Výprodej Doprava zdarma

Bananalama XL Treewear set

Neohodnoceno

Nejuniverzálnější slackline set z nabídky, v delší verzi XL. Vhodný pro mírně pokročilé a zkušené. Střední šířka popruhu 3,5 cm je skvělou volbou pro chůzi, triky i cvičení. Opravdový allrounder mezi slackline sety. 

 • Kompletní set pro slackline - 25 m
 • Šířka popruhu 3,5 cm 
 • Součástí balení je popruh, 2 x ráčna, 2 x popruh kolem stromu, 2 x šekl a ochrana stromů
 • Pohodlná lajna vhodná pro chůzi i triky
 • Střední průtažnost pro skvělý pocit z balancování
 • Jednoduché napínání 2 ráčnami
 • Výrobek s certifikátem od TÜV 
 • V setu s TREEWEAR ochranou stromů

 

BANANALAMA XL TREEWEAR set

BananaLama Slackline set je nejuniverzálnější set, protože jeho šířka popruhu 3,5 cm je přímo uprostřed dvou nejběžnějších typů slackline - 2,5 a 5 cm. Kombinuje tedy výhody obou šířek. Bez ohledu na to, zda jste nováček nebo profesionál na lajnách, tento 25 m dlouhý slackline set vám zaručuje spoustu zábavy a velkou výzvu.

Již při prvních krocích ucítíte skvělé dynamické vlastnosti tohoto speciálního popruhu. Tato slackline s popruhem širokým 3,5 cm je velmi snadná pohodlná pro chůzi, ale také příjemná pro dynamické skoky i statické triky. Set obsahuje 2 velké ráčny pro snadné napnutí. Ráčny se kotví ke stromům speciálními pevnostními smycemi. Set obsahuje zároveň ochranu stromů TreeWear - chrání stromy, zvyšuje udržitelnost životního prostředí a šetří váš slackline set před poškozením!

 

Návod k použití ke stažení: NÁVOD K POUŽITÍ

 

 

 Set obsahuje:

 • 25 m dlouhý popruh 
 • 2 x velká ráčna s velkým madlem
 • 2 x pevnostní smyce kolem stromu
 • 2 x šekl pro spojení ráčny a smyce
 • Ráčny jsou s bezpečnostní pojistkou a pohodlným madlem
 • 2x1m ochranu stromů TREEWEAR
 • Návod k použití

Celý set napnete i povolíte během 5 minut.

Gibbon BANANALAMA XL TREEWEAR set je především díky tloušťce popruhu, výraznému designu a své univerzálnosti, vhodný snad úplně pro všechny. Lze na něm začínat a zároveň si na něm užije spoustu srandy ostřílený profík. 

Nová serie inovovaných produktů s sebou přinesla řadu vylepšení, ať už v podobě kvalitnějšího materiálu či speciální úpravy hran. Úpravy se soustředily i na napínací ráčny, které dostaly nová designová madla, díky kterým je napínání mnohem pohodlnější. Dává tak slackliningu úplně novou bezpečnější a šetrnější formu.

Všechny lajny jsou certifikovány TÜV.

Upozornění: Šetřte naše stromy a vždy používejte ochranu kůry stromů. Uděláte radost nejen přírodě, ale i vám samotným, jelikož ochrana rovněž zvyšuje životnost popruhů.

 

Jméno značky: Gibbon Slacklines
Kategorie: UNIVERZÁLNÍ
Hmotnost: 5.3 kg
Délka: 25+ m
Barva: Modrá / žluto-růžová
Ochrana: S ochranou TREEWEAR
Dostupnost: Skladem
2 999 Kč
Ušetříte 6 %

Jak napnout tento slackline set

Jak začít na slackline

Značka Gibbon Slacklines je na trhu od roku 2007 a aktuálně je největším výrobcem slackline na světě. Tento německý výrobce se vyznačuje propracovaností, kvalitou, funkčností a super designem slackline vybavení. Díky velké komunitě těch nejlepších slacklinerů, kteří s Gibbonem spolupracují, neustále veškeré produkty inovujeme a zlepšujeme, a to právě podle potřeb slacklinerů.

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení