Zpět do obchodu

Registrace

Proč Gibbon

PROČ VYBRAT GIBBON SLACKLINES?

Značka Gibbon je na trhu od roku 2007 a aktuálně je největším výrobcem slackline na světě. Díky velké komunitě těch nejlepších slacklinerů, kteří s Gibbonem spolupracují, neustále veškeré produkty inovujeme a zlepšujeme, a to právě podle potřeb slacklinerů.

 

Hlavní důraz klademe na bezpečnost a kvalitu

Veškeré naše slackline sety mají přísnou německou certifikaci TÜV, která zaručuje bezpečnost při používání. Při napnutí slackline vznikají velké tahy, z toho důvodu je nutné bezpečnost nepodcenit. Vyvarujte se používání výrobků, které nejsou určeny pro slackline a buďte velmi obezřetní u nejlevnějších setů jiných značek. Jde o Vaše zdraví.

Naše výrobky jsou vyráběny přímo pro slackline. Nejedná se o průmyslové produkty, které někdo zabalí do krabice s nápisem slackline, jak to dělají někteří jiní výrobci, kteří mají jako jediný parametr nízkou cenu. Naším mottem je dělat věci kvalitně, bezpečně a za danou cenu nabízet vyladěný produkt, splňující bezpečnostní kritéria a především plně vyhovující těm, kteří ho budou používat.

 

Gibbon není jen výrobce. Gibbon to je slackline rodina.

Nejsme jen výrobce vybavení. Jsme komunita lidí, kteří mají stejnou vášeň - hledání rovnováhy a koordinace pohybů. Slackline je pro nás životním stylem. Gibbon sdružuje podobné nadšence, podporuje je, sponzoruje je a ve spolupráci s těmi nejlepšími posouvá nejen hranice možného v tomto sportu, ale i zlepšuje veškeré výrobky, které vyrábí.

Gibbon je spoluorganizátorem a sponzorem mnoha závodů v soutěžní disciplíně trickline. Za Českým pohárem stojí již 4. rokem. Vedle závodů podporujeme i výzkum v oblasti fyzioterapie a využití slackline pro rehabilitační a tréninkové účely.

 

Široký sortiment a jednoduchá řešení

Snažíme se zavděčit všem, jak úplným začátečníkům na slackline, kterými jsme byly také, tak i profesionálním slacklinerům. Široký sortiment setů a vybavení zaručuje, že si vybere opravdu každý. Klademe důraz na účelná a jednoduchá řešení. Naše sety se skládají pouze ze dvou částí, popruhu a napínací ráčny. Tento systém zvládne napnout opravdu každý, včetně dětí. Slacklining si tak můžete užít kdykoliv a kdekoliv.

Zpět do obchodu