Zpět do obchodu

Registrace

Proč Gibbon

PROČ VYBRAT GIBBON SLACKLINES?

Značka Gibbon je na trhu od roku 2007 a aktuálně je největším výrobcem slackline na světě. Díky velké komunitě těch nejlepších slacklinerů, kteří s Gibbonem spolupracují, neustále veškeré produkty inovujeme a zlepšujeme, a to právě podle potřeb slacklinerů.

 

Hlavní důraz klademe na bezpečnost a kvalitu

Veškeré naše slackline sety mají přísnou německou certifikaci TÜV, která zaručuje bezpečnost při používání. Při napnutí slackline vznikají velké tahy, z toho důvodu je nutné bezpečnost nepodcenit. Vyvarujte se používání výrobků, které nejsou určeny pro slackline a buďte velmi obezřetní u nejlevnějších setů jiných značek. Jde o Vaše zdraví.

Naše výrobky jsou vyráběny přímo pro slackline. Nejedná se o průmyslové produkty, které někdo zabalí do krabice s nápisem slackline, jak to dělají někteří jiní výrobci, kteří mají jako jediný parametr nízkou cenu. Naším mottem je dělat věci kvalitně, bezpečně a za danou cenu nabízet vyladěný produkt, splňující bezpečnostní kritéria a především plně vyhovující těm, kteří ho budou používat.

 

Gibbon není jen výrobce. Gibbon to je slackline rodina.

Nejsme jen výrobce vybavení. Jsme komunita lidí, kteří mají stejnou vášeň - hledání rovnováhy a koordinace pohybů. Slackline je pro nás životním stylem. Gibbon sdružuje podobné nadšence, podporuje je, sponzoruje je a ve spolupráci s těmi nejlepšími posouvá nejen hranice možného v tomto sportu, ale i zlepšuje veškeré výrobky, které vyrábí.

Gibbon je spoluorganizátorem a sponzorem mnoha závodů v soutěžní disciplíně trickline. Za Českým pohárem stojí již 4. rokem. Vedle závodů podporujeme i výzkum v oblasti fyzioterapie a využití slackline pro rehabilitační a tréninkové účely.

 

Široký sortiment a jednoduchá řešení

Snažíme se zavděčit všem, jak úplným začátečníkům na slackline, kterými jsme byly také, tak i profesionálním slacklinerům. Široký sortiment setů a vybavení zaručuje, že si vybere opravdu každý. Klademe důraz na účelná a jednoduchá řešení. Naše sety se skládají pouze ze dvou částí, popruhu a napínací ráčny. Tento systém zvládne napnout opravdu každý, včetně dětí. Slacklining si tak můžete užít kdykoliv a kdekoliv.

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení