Zpět do obchodu

Registrace

Kurzy

Rádi byste se naučili chodit na slackline, nevíte jak napnout váš slackline set, nebo je rovnou libo učit se triky? Neváhejte se přihlásit na slackline kurz. Nabízíme individuální kurzy, kurzy pro menší skupiny lidí i workshopy pro větší skupiny, školy, zájmové kroužky či sportovní teamy. Vše pod vedení zkušených trenérů a slacklinerů.

Slackline je opravdu pro každého

Nemusíte chodit mezi vysokými skalami, abyste poznali esenci té pravé rovnováhy. Stačí i lajna kus nad zemí. Po prvních krůčkách budete tvrdit, že to nejde. Ale s každým dalším pokusem se najednou začne tělo adaptovat na pohyb popruhu a zlepšovat se. Radost z každého dalšího kroku, kdy jste v sobě našli zase o kus rovnováhy více, je návyková. Budete chtít zkoušet hledat rovnováhu znovu a znovu.

Co od kurzu čekat?

V kurzu se na úvod seznámíme s tím, jak slackline vypadá a jaké jsou základní druhy. Ukážeme si, jak slackline napnout a následně se pustíme do prvních krůčků. Začátky nejsou vždy úplně jednoduché, ale díky vysvětlení a praktické ukázce několika základních pravidel a vzájemné pomoci to bude jednodušší. Začneme na krátké lajně velmi nízko nad zemí, takže se do nacvičování může pustit téměř každý. Začínat na slackline ve skupině má tu výhodu, že si budeme pomáhat navzájem a radost z prvních pokroků bude skupinově intenzivnější.

S čím z kurzu odejdu?

Výsledkem kurzu bude seznámení se s velkým fenoménem zvaným slackline. Poznání sebe skrz práci s rovnováhou, a to nejen tou fyzickou, ale i duševní, která je pro vyrovnanou chůzi na slackline potřeba. Dostanete rady od zkušeného instruktora, díky kterým bude pro vás úvod do tohoto zajímavého sportu či volnočasové aktivity mnohem jednodušší. Pozor, chození po slackline může být těžce návykové!

Kdo to vede ?

Kurz v Praze vede Marek Smolka, jeden z aktivních propagátorů tohoto sportu a trenér slackline a horolezectví. Slackline se věnuje více než 8 let, tedy od počátků slackline v Čechách. Má za sebou hodnotné výkony jak na dlouhých lajnách, tak i přechody vysokých highline. Stojí v čele České Asociace Slackline jako její místopředseda. Je organizátorem závodů Českého poháru v Trickline (disciplína slackline). Stojí za aktivitami slackline značky Gibbon a celé komunity slacklinerů kolem ní a v neposlední řadě stojí za firmou Balance Art, zabývající se vystoupeními, výukou, kurzy a workshopy se zaměřením na rovnováhu a aktivní život.

V dalších městech spolupracujeme s lektory z absolutní české špičky ve slackline. Rádi s Vámi individuálně vyladíme místo i čas kurzu.

Cena

Cenu stanovujeme podle délky kurzu, počtu účastníků a požadovaného místa kurzu. Může to být v parku, v hale nebo klidně u Vás na zahradě. Kurzy pro jednotlivce jsou intenzivní, přesto doporučujeme skupinky 2-4 účastníků. Motivace skupiny je vždy silný hnací motor vedoucí k úspěchu. U skupinových workshopů či soukromý lekcí větších skupin záleží rovněž na místě, době kurzu a počtu skupiny, respektive požadovaném počtu instruktorů na Vaši akci.

Rádi s Vámi individuálně vyladíme celý kurz. Neváhejte nás kontaktovat:

Kontakt

info (zavináč) gibbon-slacklines.cz

+420 728 179 490

Zpět do obchodu