Zpět do obchodu

Registrace

Novinka jménem GiBoard

Oficiální uvedení do prodeje: 1. srpna 2021.

GIBBON je celosvětovým lídrem na trhu slackline již více než 14 let a pomohl proměnit slacklining v široce uznávaný sport. Nyní přicházíme s další zlomovou záležitstí - Giboard 

CO stojí za GIBordem?

Baví nás náročná hra s gravitací, s pohybem a balancováním. Neustále se snažíme vytvářet nové a vzrušující způsoby, jak tuto hru hrát. Proto jsme vyvinuli nový board. Board vytvořený pro lidi, kteří se nenechají ničím dzastavit. Ani gravitací! Říkáme tomu „GIBOARD“ - a pokud máte rádi zábavu a fitness, tohle si zamilujete. Nebo na tom můžete meditovat. Případně metat salta nebo udělat stojku.

PROČ GIBOARD?

GIBOARD přináší slacklining z venku do vašeho domova. Nebo na jakékoli jiné místo! Bez ohledu na to, kam se ho rozhodnete vzít: Všechno je možné, kromě nudy. Náročné triky, efektivní trénink nebo jen zábava a hra. Dělejte to, co děláme: Vytvořte si vlastní výzvy. Můžete jen vyhrát! Protože když balancujete, skáčete nebo se bavíte, tréninkový efekt se objevuje přirozeně: Posilujete držení těla, kondici a kreativitu.

Již brzy GiBoard v prodeji a více informací zde u nás na Blogu

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení