Zpět do obchodu

Registrace

Podmínky ochrany osobních údajů

Vážení zákazníci, 

Z důvodu platnosti nové Evropské směrnice GDPR (Obecným nařízením o ochraně osobních údajů) bychom Vás rádi informovali a zároveň požádali o souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Níže se dočtete, jakým způsobem je nakládáno s Vašimi daty a o která data se jedná. Pokud se chcete registrovat, nebo zadat novou objednávku, dejte nám zakrtnutím políčka souhlas. 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Udělení souhlasu

Uděluji souhlas obchodní společnosti a Provozovateli eshopu : HOPsej,

se sídlem Zavadilova 27, Praha 6, 16000

IČ: 76572722

(dále jen Provozovatel) se zpracováním osobních údajů dle podmínek uvedených níže a také dle Obchodních podmínek

 

2. Rozsah osobních údajů

Zpracováváme ty osobní údaje, které nám zákazník uvede při registraci nebo při objednávce. Jedná se o jméno, příjmení, věk, kontaktní a fakturační adresa, telefonní číslo, emailová adresa a elektronické údaje (IP adresa, cookies).

 

3. Účel nebo důvod zpracování osobních údajů

Pro objednání a následné odeslání objednaného zboží zpracováváme osobní údaje nevyhnutelné pro plnění smlouvy. Zpracováváme ty osobní údaje, které jsou nevyhnutelné pro dodání zboží nebo služby Provozovatelem e-shopu.

Na základě tohoto souhlasu jsou Provozovatelé eshopu oprávněni zpracovávat Osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení (dle zákona č. 480/2004 Sb., včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky), vytváření průzkumů a obchodních statistik a pro marketingové aktivity. Obchodní sdělení Vám však budeme zasílat jen a pouze v případě, že zaškrtnete a tím povolíte zasílání newsletteru. 

 

4. Předávání osobních údajů

Souhlasím, že k Osobním údajům budou mít kromě Provozovatelů přístup také třetí osoby v rámci EU - zpracovatelé, kteří poskytují dostatečné záruky a jejichž zpracování splňuje požadavky dle platných právních předpisů. Jedná se zejména o poskytovatele softwaru pro zpracování faktur a dodacích listů, logistické a dopravní společnosti, účetní společnosti a poskytovatelé hostigů a software pro eshop.

 

5. Trvání souhlasu

Souhlas uděluji na dobu neurčitou, respektive na dobu trvání mé registrace na gibbon-slacklines.cz. Tento souhlas mohu kdykoliv odvolat. Odvolání soulasu učiňte zasláním emailu na info@gibbon-slacklines.cz.

 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení