Zpět do obchodu

Registrace

Podmínky ochrany osobních údajů

Vážení zákazníci, 

Z důvodu platnosti nové Evropské směrnice GDPR (Obecným nařízením o ochraně osobních údajů) bychom Vás rádi informovali a zároveň požádali o souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Níže se dočtete, jakým způsobem je nakládáno s Vašimi daty a o která data se jedná. Pokud se chcete registrovat, nebo zadat novou objednávku, dejte nám zakrtnutím políčka souhlas. 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Udělení souhlasu

Uděluji souhlas obchodní společnosti a Provozovateli eshopu : HOPsej,

se sídlem Zavadilova 27, Praha 6, 16000

IČ: 76572722

(dále jen Provozovatel) se zpracováním osobních údajů dle podmínek uvedených níže a také dle Obchodních podmínek

 

2. Rozsah osobních údajů

Zpracováváme ty osobní údaje, které nám zákazník uvede při registraci nebo při objednávce. Jedná se o jméno, příjmení, věk, kontaktní a fakturační adresa, telefonní číslo, emailová adresa a elektronické údaje (IP adresa, cookies).

 

3. Účel nebo důvod zpracování osobních údajů

Pro objednání a následné odeslání objednaného zboží zpracováváme osobní údaje nevyhnutelné pro plnění smlouvy. Zpracováváme ty osobní údaje, které jsou nevyhnutelné pro dodání zboží nebo služby Provozovatelem e-shopu.

Na základě tohoto souhlasu jsou Provozovatelé eshopu oprávněni zpracovávat Osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení (dle zákona č. 480/2004 Sb., včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky), vytváření průzkumů a obchodních statistik a pro marketingové aktivity. Obchodní sdělení Vám však budeme zasílat jen a pouze v případě, že zaškrtnete a tím povolíte zasílání newsletteru. 

 

4. Předávání osobních údajů

Souhlasím, že k Osobním údajům budou mít kromě Provozovatelů přístup také třetí osoby v rámci EU - zpracovatelé, kteří poskytují dostatečné záruky a jejichž zpracování splňuje požadavky dle platných právních předpisů. Jedná se zejména o poskytovatele softwaru pro zpracování faktur a dodacích listů, logistické a dopravní společnosti, účetní společnosti a poskytovatelé hostigů a software pro eshop.

 

5. Trvání souhlasu

Souhlas uděluji na dobu neurčitou, respektive na dobu trvání mé registrace na gibbon-slacklines.cz. Tento souhlas mohu kdykoliv odvolat. Odvolání soulasu učiňte zasláním emailu na info@gibbon-slacklines.cz.

 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zpět do obchodu