Zpět do obchodu

Registrace

Doprava a platba

Dopravu a platbu máte u nás jednoduše zdarma. 

Doprava

na výběr jsou tyto možnosti:

- Doručení na pobočku vybraného obchodu nebo do Z-boxu. Při zadávání dopravy v objednávce jen vyberete místo, které se Vám hodí a kde si chcete zboží vyzvednout. Přijde Vám notifikační email s potvrzením a až bude zásilka připravena k vyzvednutí, tak i sms s kódem pro odběr. 

- chcete-li doručit balíček přímo na adresu, k Vám domů nebo do práce, tak vyberte tohoto dopravce. 

-  chcete-li doručit balíček přímo na konkrétní adresu. 

  • OSOBNÍ ODBĚR

- sklad máme v Plzni v Křimicích a po předešlé domluvě je možnost si zboží vyzvednout i zde. Adresa: Chebská 21/659, 322 00 Plzeň - Křimice

PLATBA

  • DOBÍRKA

- Platíte až při předání balíku. Znamená to mít připravené peníze, čekat na kurýra a sním platbu vyřešit. Věříme, už lze postupovat modernějšími metodami, ale stále Vám tuto možnost dáváme. 

  • PLATBA PŘEVODEM 

- jakmile zadáte objednávku, dostanete potvrzovací email, kde bude číslo našeho účtu a variabilní symbol platby. V klidu zaplaťte z tepla Vašeho domova prostřednictvím internet bankingu a jakmile k nám platba dorazí, odesíláme balík. 

  • ON-LINE BANKOVNÍ PŘEVOD

- prostřednictvím našeho partnera platební brány ComGate budete bezpečně odeslání do internetbankingu Vaší banky (dle výběru) a dojde k zaplacení a ověření platby on-line. Díky tomu hned víme, že je zaplaceno a obratem odesíláme balíček. 

  • ON-LINE PLATBA KARTOU

- prostřednictvím platební brány ComGate bezpečně zadáte čísla z Vaší platební karty a dojde k zaplacení a ověření platby on-line. Díky tomu hned víme, že je zaplaceno a obratem odesíláme balíček. 

 

Poskytovatelem platební brány na těchto stránkách, je společnost ComGate Payments, a.s.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Více informací naleznete zde: COMGATE

Zpět do obchodu