Zpět do obchodu

Registrace

Doprava a platba

Dopravu a platbu máte u nás jednoduše zdarma. 

Doprava

na výběr jsou tyto možnosti:

- Doručení na pobočku vybraného obchodu nebo do Z-boxu. Při zadávání dopravy v objednávce jen vyberete místo, které se Vám hodí a kde si chcete zboží vyzvednout. Přijde Vám notifikační email s potvrzením a až bude zásilka připravena k vyzvednutí, tak i sms s kódem pro odběr. 

- chcete-li doručit balíček přímo na adresu, k Vám domů nebo do práce, tak vyberte tohoto dopravce. 

-  chcete-li doručit balíček přímo na konkrétní adresu. 

  • OSOBNÍ ODBĚR

- sklad máme v Plzni v Křimicích a po předešlé domluvě je možnost si zboží vyzvednout i zde. Adresa: Chebská 21/659, 322 00 Plzeň - Křimice

PLATBA

  • DOBÍRKA

- Platíte až při předání balíku. Znamená to mít připravené peníze, čekat na kurýra a sním platbu vyřešit. Věříme, už lze postupovat modernějšími metodami, ale stále Vám tuto možnost dáváme. 

  • PLATBA PŘEVODEM 

- jakmile zadáte objednávku, dostanete potvrzovací email, kde bude číslo našeho účtu a variabilní symbol platby. V klidu zaplaťte z tepla Vašeho domova prostřednictvím internet bankingu a jakmile k nám platba dorazí, odesíláme balík. 

  • ON-LINE BANKOVNÍ PŘEVOD

- prostřednictvím našeho partnera platební brány ComGate budete bezpečně odeslání do internetbankingu Vaší banky (dle výběru) a dojde k zaplacení a ověření platby on-line. Díky tomu hned víme, že je zaplaceno a obratem odesíláme balíček. 

  • ON-LINE PLATBA KARTOU

- prostřednictvím platební brány ComGate bezpečně zadáte čísla z Vaší platební karty a dojde k zaplacení a ověření platby on-line. Díky tomu hned víme, že je zaplaceno a obratem odesíláme balíček. 

 

Poskytovatelem platební brány na těchto stránkách, je společnost ComGate Payments, a.s.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Více informací naleznete zde: COMGATE

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení