Zpět do obchodu

Registrace

Fitness upgrade

Rozšiřující set cvičících pomůcek ke slackline 

499 Kč

Fitness upgrade

Neohodnoceno

Rozšiřující set cvičících pomůcek ke slackline 

  • Užitečný tutoriál se cviky na slackline
  • Pohodlná madla na slackline popruh
  • Posilovací guma

 

Fitness upgrade

Fitness upgrade je sada šikovných a užitečných pomůcek, díky kterým se z vaší slackline stane nástroj na posilování, zpevňování, trénink rovnováhy a koordinace těla, pohybů a celé osobnosti.

Set obsahuje:

  • 2 ks pohodlných madel pro upnutí na slackline popruh (na suchý zip)
  • posilovací guma
  • plakát se cviky na slackline

FITNESS UPGRADE je nástrojem pro vysoce dynamický a efektivní trénink. V setu naleznete pružnou posilovací gumu v dostatečné délce, 2 pohodlná vyměkčená madla umístitelná na slackline popruh a užitečný návod v podobě plakátu, kde jsou informace o jednotlivých cvicích. Díky cvičení na slackline můžete ve velmi krátkém čase dosáhnout skvělých pokroků a výkonů. Tento full body resistance trénink, vyvinutý ve spolupráci s fyzioterapeuty, změní váš život.

 

 

 

Jméno značky: Gibbon Slacklines
Kategorie: SLACKLINE DOPLŇKY
Hmotnost: 3 kg
Barva: černá / žlutá
Dostupnost: Skladem
499 Kč

Balanční workout

Home slackline fitness

Slackrack fitness

Značka Gibbon Slacklines je na trhu od roku 2007 a aktuálně je největším výrobcem slackline na světě. Tento německý výrobce se vyznačuje propracovaností, kvalitou, funkčností a super designem slackline vybavení. Díky velké komunitě těch nejlepších slacklinerů, kteří s Gibbonem spolupracují, neustále veškeré produkty inovujeme a zlepšujeme, a to právě podle potřeb slacklinerů.

Zpět do obchodu