Zpět do obchodu

Registrace

Fitness upgrade

Rozšiřující set cvičících pomůcek ke slackline 

399 Kč

Fitness upgrade

Neohodnoceno

Rozšiřující set cvičících pomůcek ke slackline 

  • Užitečný tutoriál se cviky na slackline
  • Pohodlná madla na slackline popruh
  • Posilovací guma

 

Fitness upgrade

Fitness upgrade je sada šikovných a užitečných pomůcek, díky kterým se z vaší slackline stane nástroj na posilování, zpevňování, trénink rovnováhy a koordinace těla, pohybů a celé osobnosti.

Set obsahuje:

  • 2 ks pohodlných madel pro upnutí na slackline popruh (na suchý zip)
  • posilovací guma
  • plakát se cviky na slackline

FITNESS UPGRADE je nástrojem pro vysoce dynamický a efektivní trénink. V setu naleznete pružnou posilovací gumu v dostatečné délce, 2 pohodlná vyměkčená madla umístitelná na slackline popruh a užitečný návod v podobě plakátu, kde jsou informace o jednotlivých cvicích. Díky cvičení na slackline můžete ve velmi krátkém čase dosáhnout skvělých pokroků a výkonů. Tento full body resistance trénink, vyvinutý ve spolupráci s fyzioterapeuty, změní váš život.

 

 

 

Jméno značky: Gibbon Slacklines
Kategorie: SLACKLINE DOPLŇKY
Hmotnost: 3 kg
Barva: černá / žlutá
Dostupnost: Skladem
399 Kč

Balanční workout

Home slackline fitness

Slackrack fitness

Značka Gibbon Slacklines je na trhu od roku 2007 a aktuálně je největším výrobcem slackline na světě. Tento německý výrobce se vyznačuje propracovaností, kvalitou, funkčností a super designem slackline vybavení. Díky velké komunitě těch nejlepších slacklinerů, kteří s Gibbonem spolupracují, neustále veškeré produkty inovujeme a zlepšujeme, a to právě podle potřeb slacklinerů.

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení