Zpět do obchodu

Registrace

Ground screw

Nemáte na zahradě stromy a řešíte jak napnout slackline? Díky těmto závrtným šroubům si vytvoříte kotvící body přímo u Vás na zahradě. 

1 400 Kč

Ground screw

Neohodnoceno

Nemáte na zahradě stromy a řešíte jak napnout slackline? Díky těmto závrtným šroubům si vytvoříte kotvící body přímo u Vás na zahradě. 

  • 70 cm dlouhý zemní šroub
  • Pro montáž lajny v místech, kde není strom nebo sloup
  • Jednoduché a šetrné řešení pro vaši zahradu
  • natažení slackline kdekoliv

 

Ground Screw 70

Žádné stromy? žádný problém! Ocelový lakovaný zemní šroub jednoduše zašroubujete do země a tím vytvoříte kotvení pro vaši lajnu. Poté už jen zaháknete za oko na jedné straně slackline popruh, na druhé straně ráčnu a pomocí A-Frame nebo jiného prostředu natáhnete slackline do požadované výšky. Díky Ground Screw je problém s chybějícím kotvením vyřešen.

 

Návod k použití ke stažení: NÁVOD K POUŽITÍ

 

 Set obsahuje:

  • Zemní šroub Ground Screw z lakované ocele - délka 70cm

Ground screw je dle vlastností zeminy zavrtaný během 2 minut.

Kotvení slackline na vaší zahradě nebylo nikdy jednodušší. Geniálně jednoduchý a plnně účelný způsob, jak vytvořit kotvící bod pro sklackline je zde. Stačí zavrtat a můžete natahovat.

Jméno značky: Gibbon Slacklines
Kategorie: SLACKLINE KONSTRUKCE
Hmotnost: 22.6 kg
Barva: černá
Délka: 70 cm
Dostupnost: Skladem
1 400 Kč

Independence Kit v akci

Instalace Ground Screw

Představení produktu

Značka Gibbon Slacklines je na trhu od roku 2007 a aktuálně je největším výrobcem slackline na světě. Tento německý výrobce se vyznačuje propracovaností, kvalitou, funkčností a super designem slackline vybavení. Díky velké komunitě těch nejlepších slacklinerů, kteří s Gibbonem spolupracují, neustále veškeré produkty inovujeme a zlepšujeme, a to právě podle potřeb slacklinerů.

Zpět do obchodu