Zpět do obchodu

Registrace

Independence kit Classic

Nemáte na zahradě stromy? Díky tomuto setu napnete slackline kdekoliv. Díky zemním šroubům a slackframe můžete mít tělocvičnu na zahradě.

8 850 Kč

Independence kit Classic

Neohodnoceno

Nemáte na zahradě stromy? Díky tomuto setu napnete slackline kdekoliv. Díky zemním šroubům a slackframe můžete mít tělocvičnu na zahradě.

 • Pro volně stojící slackline kdekoliv bez ohledu na stromy
 • Vhodné na zahradu domu, do školy a pro sportovní kluby
 • Konstrukce se zemními šrouby a stabilním slackframe pro slackline natažený kdekoliv
 • Variabilní nastavení výšky lajny (3 úrovně)
 • Šíře popruhu 50 mm pro použití nízko nad zemí a pro bezpečné balancování
 • Konstrukce odolná povětrnostním vlivům

 

INDEPENDENCE KIT Classic

Kompletní sada pro slackline bez použití stromů. Složíte snadno a rychle a k napínání nepotřebujete žádné stromy ani jiné kotvící body. Tento set je ideální pro zahradu domu, školy, školky či sportovní kluby. Zkrátka všude tam, kde nelze slackline kotvit za stromy.

Independence Kit Classic sestavíte z několika dílů. Napnutí popruhu po sestavení zvládnete za 2 minuty. Sestavení nového setu zabere do 15 minut, to však děláte pouze jednou. Vaše zahrada se stane slackline hřištěm.

 

Návod k použití ke stažení: NÁVOD K POUŽITÍ

 

 

 Set obsahuje:

 • 15 m dlouhý kompletní slackline set Classicline
 • 2x zemní šroub Ground Screw
 • 2x Slakframe stabilní konstrukce s variabilní výškou pro napnutí slackline
 • Zkracovací popruh k ráčně
 • Návod k sestavení a použití

Gibbon Independence Kit Classic je jedinečné řešení pro místa, kde nejsou žádné stromy či sloupy a není popruh za co upevnit. Postavením 2 stabilních slackframe konstrukcí a zavrtáním dvou zemních šroubů do země vytvoříte kotvící body. Pomocí slackframe dostanete slackline popruh do požadované výšky. Na výběr jsou 3 úrovně pro variabilní výškové nastavení. Díky Independence Kitu můžete natáhnout slackline opravdu skoro všude. Zároveň v setu máte kompletní slackline sadu Classic Line, kterou si sebou můžete vzít na výlet či dovolenou a natáhnout standardně za stromy.

Vaše zahrada se stane zábavným parkem pro děti, které díky tréninku koordinace pohybů a dobré rovnováze budou mít zdravý základ pro jakýkoliv další sport či aktivitu, nebo se rovnou stanou profesionálními slacklinery.

 

 

Jméno značky: Gibbon Slacklines
Kategorie: SLACKLINE KONSTRUKCE
Hmotnost: 22.6 kg
? Délka: 15 m
Barva: žlutá / černá
Dostupnost: Skladem
8 850 Kč

Instalace Independence kitu

Představení produktu

Slacklframe a slackline v tělocvičně

Značka Gibbon Slacklines je na trhu od roku 2007 a aktuálně je největším výrobcem slackline na světě. Tento německý výrobce se vyznačuje propracovaností, kvalitou, funkčností a super designem slackline vybavení. Díky velké komunitě těch nejlepších slacklinerů, kteří s Gibbonem spolupracují, neustále veškeré produkty inovujeme a zlepšujeme, a to právě podle potřeb slacklinerů.

Zpět do obchodu