Zpět do obchodu

Registrace

Slackframe

Nemáte na zahradě stromy nebo řešíte napnutí slackline v tělocvičně? Díky této konstrukci napnete slackline kdekoliv. Díky slackframe konstrukci můžete dostat lajnu do požadované výšky.

2 499 Kč

Slackframe

Neohodnoceno

Nemáte na zahradě stromy nebo řešíte napnutí slackline v tělocvičně? Díky této konstrukci napnete slackline kdekoliv. Díky slackframe konstrukci můžete dostat lajnu do požadované výšky.

  • Pro instalaci slackline kdekoliv, bez nutnosti použít stromy
  • Stabilně stojí, rychle se skládá
  • Variabilní nastavení výšky lajny (3 úrovně)
  • Konstrukce odolná povětrnostním vlivům
  • Pro volně stojící slackline kdekoliv bez ohledu na stromy
  • Vhodné na zahradu domu, do školy a pro sportovní kluby

 

slackframe Classic

Slackframe je řešení pro místa, kde nejsou stromy, nebo je potřeba požadované výšky napnutí popruhu dosáhnout zvednutím popruhu. Jedná se o stabilní konstrukci z lakované nerezové oceli, kterou můžete postavit na jakýkoliv terén. Rychle se rozkládá a můžete si vybrat ze 3 úrovní výšky pro napnutí popruhu.

 

Návod k použití ke stažení: NÁVOD K POUŽITÍ

 

 

Set obsahuje:

  • 1 konstrukci slackframe

Slackframe je jedinečné řešení pro místa, kde nejsou žádné stromy či sloupy a není popruh za co upevnit a především jak zvednou do požadované výšky. Díky Slackframe můžete natáhnout slackline opravdu skoro všude. Slackframe může také sloužit jako dodatečný kotvící bod, takže díky němu můžete zkrátit či rozdělit vzdálenost napnuté lajny. To je vhodné například do sportovních klubů a škol, kde je potřeba vytvořit slackline hřiště pro celou skupinu lidí.

Vaše zahrada se stane zábavným parkem pro děti, které díky tréninku koordinace pohybů a dobré rovnováze budou mít zdravý základ pro jakýkoliv další sport či aktivitu, nebo se rovnou stanou profesionálními slacklinery.

 

 

Jméno značky: Gibbon Slacklines
Kategorie: SLACKLINE KONSTRUKCE
Hmotnost: 22.6 kg
Barva: žlutá / černá
Dostupnost: Skladem
2 499 Kč

Instalace Slackframe

Představení produktu

Slacklframe a slackline v tělocvičně

Značka Gibbon Slacklines je na trhu od roku 2007 a aktuálně je největším výrobcem slackline na světě. Tento německý výrobce se vyznačuje propracovaností, kvalitou, funkčností a super designem slackline vybavení. Díky velké komunitě těch nejlepších slacklinerů, kteří s Gibbonem spolupracují, neustále veškeré produkty inovujeme a zlepšujeme, a to právě podle potřeb slacklinerů.

Zpět do obchodu