Zpět do obchodu

Registrace

Slackrack Classic

Kompletní a samonosná slackline konstrukceRychlé a snadné nastavení. Pro indoor i outdoor použití.

10 999 Kč

Slackrack Classic

Neohodnoceno

Kompletní a samonosná slackline konstrukceRychlé a snadné nastavení. Pro indoor i outdoor použití.

 • 2 nebo 3 m dlouhá slackline konstrukce
 • Samonosná a rozkládatelná
 • Jedinečné řešení pro indoor slackline
 • Součástí balení popruh Classicline 4m
 • Výrobek s certifikátem TÜV

 

SLACK RACK CLASSIC

Kompletní a samonosná slackline konstrukce! Rychlé a snadné nastavení. Tento systém je ideální pro školy, sportovní kluby, rehabilitační centra a samozřejmě i pro běžné domácí použití. Nyní se každý může zapojit do svého osobního slackline tréningového programu - bez ohledu na kotvení.

SLACKRACK Classic přináší možnost rozložení na 3 díly. Díky tomu je možné slackrack sestavit jako 2 nebo 3m dlouhou konstrukci. Classicline popruh je stabilní statický popruh, vhodný pro chození, začátečníky a děti. Díky skladnosti a možnosti mít konstrukci v tělocvičně nebo i doma, se ze slackline stává efektivní nástroj pro dynamický trénink, cardio i silové posilování. Zároveň se jedná o skvělou pomůcku pro rozvoj pohybové kreativity dětí a mládeže. 

 

Návod k použití ke stažení: NÁVOD K POUŽITÍ

 

 

 

 Set obsahuje:

 • 3 m dlouhou slackline konstrukci (3x 1m díl + 2x spojovací prvek)
 • Popruh Classicline
 • Ochranné bezpečnostní obaly na konce konstrukce
 • Zaoblené hrany pro bezpečné použití
 • Ráčnu pro jednoduché napínání s bezpečnostní pojistkou
 • Návod k sestavení a použití

Celý set napnete i povolíte během 5 minut.

SLACKRACK sestavíte ze 3 dílů a 2 spojovacích částí. Napnutí popruhu a sestavení zvládnete za 2 minuty. Sestavení nového slackracku zabere do 15 minut.

Slack Rack je jedinečné řešení, jak napnout slackline v místech, kde není za co popruh ukotvit (stromy, sloupy). Konstrukce je samonosná, v rozměrech 2 nebo 3m na délku, 40 cm na šířku a výška popruhu je 30 cm od země. Tím je předurčen pro bezpečné použití ve školách, sportovních a tréninkových klubech nebo v rehabilitačních centrech. Jedná se o jednoduché řešení, jak provozovat slackline indoor. Konstrukce se sestavuje ze tří 1 m dlouhých dílů a spojovacích částí, na kterých se napne slackline popruh. To zaručuje jednoduchou manipulaci, transport a skladování. Díky nízké výšce popruhu od země je SLACKRACK bezpečný pro děti (ovšem vždy pod dohledem kompetentní osoby).

Konstrukce jsou s certifikovány TÜV.

 

Jméno značky: Gibbon Slacklines
Kategorie: SLACKLINE KONSTRUKCE
Hmotnost: 28 kg
? Délka: 3 m
Barva: šedá / žlutá
Dostupnost: Skladem
10 999 Kč

8 her na slackracku pro děti

Domácí cvičení slackfit

Fitness kurz na slackracku

Jak napnout tento slackline set

Představení produktu

Slackfit workout

Slackrack do škol

Značka Gibbon Slacklines je na trhu od roku 2007 a aktuálně je největším výrobcem slackline na světě. Tento německý výrobce se vyznačuje propracovaností, kvalitou, funkčností a super designem slackline vybavení. Díky velké komunitě těch nejlepších slacklinerů, kteří s Gibbonem spolupracují, neustále veškeré produkty inovujeme a zlepšujeme, a to právě podle potřeb slacklinerů.

Zpět do obchodu